Правила публікації оголошень на сайті KovelX

Вітаємо Вас на сайті KovelX.com - сервісі безкоштовних оголошень міста Ковель. Купівля і продаж нових та вживаних товарів, пропозицій роботи для представників різних професій, оренда та продаж квартир або кімнат у Ковелі. Усе це і багато іншого на ресурсі KovelX.

Кожен користувач, який розмістив інформацію на сайті, вважається ознайомленим та згідним з цими Правилами.

Розмістити безкоштовне оголошення дуже просто – достатньо зареєструватись, придумати заголовок, обрати рубрику, зробити привабливий опис, додати фото, вказати ціну і контактні дані.

Кожне оголошення закріплюється за користувачем, його можна редагувати, видаляти, поновлювати (піднімається вгору на сторінці). Термін показу оголошень у всіх розділах становить 90 діб. У разі, якщо користувач не поновив у даний термін своє оголошення, воно автоматично видаляється без можливості відновлення.

Відповідальність за достовірність інформації та відповідність законодавству несе лише особа, що її подала. Сайт KovelX.com не несе відповідальності за будь-яку шкоду, заподіяну опублікуванням оголошення клієнту та особам, які використають таке оголошення. Адміністрація за жодних обставин не несе відповідальності за будь-які збитки, що виникли внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання Сайту.

Реєструючись на сайті KovelX, Ви даєте свою згоду на збереження і обробку персональних даних, що здійснюються з метою надання послуг з розміщення та публікації рекламних та інших оголошень на сайті.

Матеріали і послуги сайту надаються «як є», без будь-яких гарантій. Сайт KovelX не є гарантом достовірності, вичерпності або повноти матеріалів та може не розділяти точки зору подавачів оголошень.

Не публікуються оголошення:

- зміст яких не відповідає або порушує норми законодавства України або редакційні норми, а саме з пропозицією окультно-містичних послуг (в т.ч. знахарів, чаклунів, магів, екстрасенсів, ворожок, спіритистів, астрологів, віщунів тощо);

- релігійного, політичного та порнографічного характеру, такі, що містять державну, банківську чи комерційну таємницю, дискредитують фізичних чи юридичних осіб, або такі, що є цілком неприйнятними для друку (з етичних, моральних та змістовних міркувань тощо);

- з пропозицією поштового або банківського переказу грошових сум або інших цінних вкладів в якості передплати, в т.ч. про збір внесків, вкладів, пожертвувань тощо.

Створення оголошення

Для створення оголошень необхідно заповнити наступні поля:

Заголовок. Введіть найменування товару, об’єкта або послуги. У заголовку не допускається: номер телефону, електронна адреса, посилання, односкладові заголовки "Терміново", "Продам". Не допускаються великі букви (крім абревіатур).

Рубрика. Для конкретизації оголошення необхідно пов’язати його з певною категорією.

Опис. Додайте опис Вашого товару/послуги, вкажіть переваги і важливі деталі. Опис має відповідати заголовку і товару/послузі, що пропонуються.

Ціна. Товар може продаватися за конкретну ціну, віддаватися безкоштовно, підлягає обміну або за домовленістю.

Фото. Забороняється завантажувати зображення, які безпосередньо не стосуються предмета оголошення (виняток - "Послуги" - допускаються асоціативні зображення);

Контактна особа. Ви можете змінити контактні дані в налаштуваннях свого профілю.

Номер телефону. Необхідно додати номери телефонів, які попередньо можна вказати в налаштуваннях свого профілю.

Після створення оголошення триває процедура модерації. Якщо користувач не порушив Правила, запис через дуже короткий час відобразиться на сайті.

У разі виникнення питань передбачений зв’язок з адміністратором на сторінці Контакти.

KovelX - Ваш надійний помічник. Бажаємо швидких продажів і вигідних покупок!